А2 Консалтинг завершила впровадження рішення для контролінгу і фінансів в найбільшому фармацевтичному холдингу країни

Data Factory являє собою гнучко налаштоване рішення для контролінгу, планування і фінансів. Воно обробляє всі доступні дані для оптимального використання при плануванні і тому є ідеальним інструментом для доповнення ERP-системи або BI-програми детальною інформацією про планування. 

Data Factory побудований на базі Microsoft SQL Server з графічним інтерфейсом в веб-браузері. 

 БаДМ »- це: 12 000 позицій асортименту 383 національних 142 світових постачальника 18 000 партнерів 60 000 м2 складських площ більше 2 500 співробітників і 300 одиниць транспорту 10 регіональних підрозділів і 16 офісів-представництв 

В рамках проекту було побудовано сховище історичної інформації про продажі і закупівлі, налаштовані права доступу користувачів на рівні елементів головного структурного дерева. Також розроблений модуль для конфігурації звітів в потрібної деталізації, що представляють собою зріз інформації за різними параметрами. Обсяг оброблюваної інформації дозволяє віднести проект до категорії особливо складних. 

Ми дякуємо нашим клієнтам з України за довіру до нашого досвіду інтеграцій.

Про клієнта: Компанія «БаДМ» - один з провідних дистриб'юторів на фармацевтичному ринку України. Працюючи більше 25-ти років на фарм. ринку, компанія продовжує динамічно розвиватися і постійно вдосконалювати всі структури відповідно до високих міжнародних стандартів.