Компанія A2 Consulting стала новим партнером Lizardis і рада запропонувати продукт JoMash Східній Європі

Ми будемо представляти інноваційне гібридне рішення для дизайну додатків Qlik - JoMash від Lizardis в російськомовному регіоні. JoMash надає інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що відповідає сучасному дизайну веб-сторінок. Об'єкти з декількох додатків Qlik Sense® і Qlik QAP можна об'єднати в одну веб-сторінку. Фільтри синхронізуються між додатками і забезпечують безшовну інтеграцію, що дозволяє вашим різних додатків Qlik бути одним цілим. 

A2 Consulting досвідчений інтегратор продуктів Qlik більше 10 років є провідною консалтинговою компанією в галузі бізнес-аналітики в Білорусі. З 2010 року команда A2 Consulting реалізувала понад 98 успішних проектів і створила понад 350 додатків для бізнес-аналітики. A2 має великий досвід роботи в більш ніж 12 галузях і підтримує більше 3000 користувачів своїм досвідом і ноу-хау. З 2019 року наші послуги доступні і українським клієнтам, на правах офіційного партнеру в регіоні. 

JoMash

Завдяки прямій присутності JoMash через A2 Консалтинг на ринку України функціональність JoMash з точки зору простоти, підвищеної продуктивності та прийнятності для користувачів, доступна ще більшій кількості фахівців і користувачів Qlik. 

«Цей ринок має велике значення для нашого міжнародного маркетингу JoMash, і з A2 Consulting ми знайшли ідеального партнера в якості головного реселлера. Крім того, ця співпраця дозволяє нам пропонувати цікаві умови для довгострокових BI-проектів для наших клієнтів на німецькомовному ринку» , Фолькер Крузе, керуючий директор Lizardis GmbH 

Дізнайтеся докладніше про рішення і запросіть демонстрацію, відправивши нам запит: sales@a2c.com.ua