А2 Консалтинг - перший партнер по інтеграції рішення для звітності з систем Qlik

Друзі, раді вам повідомити про наше нове партнерство з австрійським девелопером Harrer & Partner, постачальником рішень для продуктів QlikView® і Qlik Sense®. Harrer & Partner виступає в ролі постачальника консалтингу і рішень, приділяючи особливу увагу корпоративному управлінню і бізнес-аналітиці. 

Тепер і нашим клієнтам доступні високоякісні надбудови для звітності з аналітичних систем. Представляємо унікальний продукт по створенню індивідуальних звітів з QlikView® та Qlik Sense®! Створюйте звіти в зручних для користувача форматах, таких як Word®, Excel®, PowerPoint®, PDF, JPG або HTML. Таким чином, звіти можуть бути легко інтерпретовані і безпосередньо використані одержувачами. 

Mail & Deploy призначений для задоволення конкретних потреб у звітності кожної особи, яка приймає рішення у вашій компанії. Це рішення більш комфортне ніж інші відомі ринку продукти для регламентованої звітності, воно надає кінцевим користувачам можливість спільної звітності з двох систем паралельно.  

Mail & deploy

Створюйте привабливі звіти, які є унікальними для вашого бізнесу і одержувача звіту. Отримайте повний контроль над станом фільтрації вашого документа QlikView® і Qlik Sense®. Змішуйте і зіставляйте елементи з Qlik Sense® і QlikView® в одному звіті без будь-яких зусиль. Рішення підтримує створення звітів на основі історій Qlik Sense®. Увімкніть окремі слайди історій в будь-якому PowerPoint®, Excel® і Word®, HTML а також експортуйте їх у вигляді звіту Adobe PDF. 

Ідеальна надбудова для вашої аналітичної системи для звітності та спільної роботи. Вартість володіння всього від 4000 євро в рік. Mail & Deploy підтримує всі етапи процесу звітності - від початку до кінця. Він дозволяє вам легко і з мінімальними витратами відправляти звіти Qlik® в будь-якому форматі, який вам подобається, великій кількості людей, при цьому одержувачам не потрібна додаткова ліцензія Qlik®. 

Дізнайтеся докладніше про рішення і запросіть демонстрацію, відправивши нам запит: sales@a2c.com.ua