Завершено проект інтеграції Qlik Sense для українського виробника еко-косметики NatuReal

Для швидкозростаючого молодого бізнесу етап автоматизації бізнес-процесів та управління продажами – це стратегічний крок. Саме тому, автоматизувавши процес виробництва, продажу та збуту, обліку та менеджменту, керівництво дійшло висновків що слід залучати і аналітику щоб влучно планувати рекламні кампанії, розвиток бренду, керувати попитом тощо. 

 «Ми стали використовувати Qlik Sense для оперативної аналітики і відстеження основних параметрів ефективності бізнесу. Дуже зручно моніторити KPI в смартфонах в режимі реального часу і, ІТ продукт повністю інтегрований з нашими обліковими і торговими системами і обробляє дані за секунди. Ми раніше вираховували все в Excel, будували плани продажів і закупівель спираючись на екстраполяцію попередніх результатів/сезонність/інтуїцію, зараз у нас є об'єктивна картина даних по компанії і можливість приймати адекватні цифрам рішення. Для мене стало приємним відкриттям те, що подібні системи можуть бути доступні малому і середньому бізнесу, оскільки я не знала, що ліцензії можна орендувати. Це просто знахідка для підприємства, що розвивається, бо ми не вкладаємо істотних сум в ІТ-рішення та через кілька тижнів уже користуємося готовим аналітичним додатком. Це реально фантастика і дуже зручно. Я рекомендую компанію «А2 Консалтинг» в якості надійного партнера по впровадженню бізнес-аналітики в компанії, у команди фахівців 10 років досвіду саме в таких продуктах, і, вони дійсно занурюються в бізнес-процеси замовника щоб видати максимально ефективний результат». 

Віталія Лясота, керівник компанії NatuReal, Київ, Україна.

З радістю запрошуємо компанії України до співпраці з розробки, аудиту та консалтингу ваших BI проектів! До осені 2020 діють спеціальні умови і ціни для всіх нових клієнтів компанії!